Kruonio gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas.
Nuotolinio mokymosi proceso organizavimo rekomendacijos karantino laikotarpiu.
Nuotolinio mokymo kriterijų aprašas 2020-07
Darbuotojų nuotolinio darbo tvarkos aprašas
Jei susiduriate su problemomis, tam tikrais sunkumais, nežinote, kaip pasielgti  susidariusioje situacijoje, reikia patarimo, norite išsikalbėti, drąsiai skambinkite, rašykite.

Psichologinę pagalbą kasdien 13.00–15.00 val. teikia gimnazijos psichologė Daiva Pašvenskaitė.
Tel. 8 680 23 666; el.paštu: daiva.pasvenskaite@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.

Jei kyla sunkumų dėl santykių tarp mokyklos darbuotojų ir mokinių, tarp mokyklos darbuotojų ir tėvų (globėjų, rūpintojų), iškyla problemų dėl nuotolinio mokymosi organizavimo, kreipkitės.

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais 7.30–15.00 val. pagalbą teikia socialinė pedagogė Aurelija Kaušienė.

Tel. 8 618 47 149; el.paštu: aurelija.kausiene@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.