Kruonio gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas
Nuotolinio mokymosi proceso organizavimo rekomendacijos karantino laikotarpiu
Nuotolinio mokymo kriterijų aprašas 2020-07
Darbuotojų nuotolinio darbo tvarkos aprašas
Jei susiduriate su problemomis, tam tikrais sunkumais, nežinote, kaip pasielgti  susidariusioje situacijoje, reikia patarimo, norite išsikalbėti, drąsiai skambinkite, rašykite.

Psichologinę pagalbą kasdien 13.00–15.00 val. teikia gimnazijos psichologė Daiva Pašvenskaitė.
Tel. (8 680) 23 666; el. paštu  daiva.pasvenskaite@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.

Jei kyla sunkumų dėl santykių tarp mokyklos darbuotojų ir mokinių, tarp mokyklos darbuotojų ir tėvų (globėjų, rūpintojų), iškyla problemų dėl nuotolinio mokymosi organizavimo, kreipkitės.

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais 7.30–15.00 val. pagalbą teikia socialinė pedagogė Aurelija Kaušienė.

Tel. (8 618) 47 149; el. paštu  aurelija.kausiene@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.