Sveikos gyvensenos akademija

Sveikos gyvensenos akademija

Sausio 19 ir 26 dienomis Kruonio gimnazijos pradinukai dalyvavo ,,Sveikos gyvensenos akademijoje“. Užsiėmimai vyko nuotoliniu būdu. Jie buvo suskirstyti į dvi dalis – teorinę ir gamybinę. Teorinėje dalyje vaikai sužinojo, kas yra sveika mityba, koks maistas naudingas augančiam organizmui, kas yra sveikata ir nuo ko ji priklauso. Gamybinių užsiėmimų metu mokėsi pasidaryti vaisių vėrinukus, sveikuoliškus sumuštinius. Užsiėmimų pabaigoje mūsų mažuosius pradžiugino spektaklis-edukacija „Brokoliuko kelionė po sveikatos šalį“. Pantomimos teatro profesionalai, nuotaikingais personažais persirengę aktoriai, atskleidė sveikos gyvensenos ir mitybos principus ir taisykles. Nuotaikingas ir išraiškingas Brokoliukas su Braškyte padėjo vaikams nukeliauti į nepaprastą Sveikatos karalystę.

Informaciją pateikė socialinė pedagogė Aurelija Kaušienė.