Susitikimas su T. Dirgėla ir S. Paltanavičiumi

Susitikimas su T. Dirgėla ir S. Paltanavičiumi

Džiaugiamės  galimybe sudalyvauti iniciatyvos „Lietuva skaito vaikams“ virtualiuose susitikimuose su rašytojais.

Kruonio gimnazijos pradinukai turėjo du susitikimus su rašytojais T. Dirgėla ir S. Paltanavičiumi. Rašytojai bendravo su vaikais, atsakinėjo į jų klausimus, skaitė ištraukas iš savo knygų.

Dirgėla buvo šmaikštus, juokavo, pats uždavinėjo klausimus vaikams, pvz.: „Su kuo mėgstate skaityti knygą? Su majonezu ar tomatu?“ Pabendravęs su mokiniais, rašytojas skaitė ištrauką iš savo knygos „Tomas ir Domas. Vasaros atostogų byla“. Paltanavičius su vaikais kalbėjo apie gamtą, medžius ir knygas. Visi drauge išsiaiškino, kodėl svarbu saugoti knygą, popierių. Rašytojas skaitė ištrauką iš knygos „Labas, kaip gyveni? 14 laiškų iš girios“. Po to vaikai rašytojams uždavė klausimų: Kaip jie tapo rašytojais? Kokia jų pirmoji parašyta knyga? Kokią knygą planuoja rašyti toliau? Per kiek laiko parašo knygą? Kokia jų sukurta knyga yra populiariausia? Svečiai mielai tenkino vaikų smalsumą.

Informaciją pateikė Ingrida Pupalaigienė