Susitikimas su pasieniete

Susitikimas su pasieniete

Vasario 25 d. gimnazijoje įvyko susitikimas su Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūne Indre Urbonavičiene.

Susitikimo metu Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė vyresniųjų klasių mokiniams papasakojo apie pasieniečio profesiją, supažindino su darbo specifika, parodė keletą vaizdo įrašų, reprezentuojančių pasienio pareigūnų profesiją. Pareigūnė papasakojo apie mokymąsi Pasieniečių mokykloje, supažindino mokinius su pagrindiniais reikalavimais, kuriuos būtina atitikti, norint į ją įstoti. Pasakojimo metu pristatė galimybes toliau tęsti studijas Mykolo Romerio universitete, papasakojo apie kinologų veiklą, parodė kinologų profesiją pristatantį vaizdo įrašą.
Šia edukacine paskaita buvo susidomėję ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Domėdamiesi pasieniečio profesija, uždavė nemažai klausimų. Visiems buvo įdomu sužinoti, kokį darbo užmokestį gauna pasienietis, koks įprastas pasienio pareigūno darbo grafikas, kokia uniforma ir kitais reikalingais tarnybai daiktais pareigūnas yra aprūpinamas. Po paskaitos mokiniai pasinaudojo galimybe artimiau pabendrauti su pasieniete, sužinoti daugiau informacijos apie kinologų veiklą.

 Informaciją ir nuotraukas pateikė Irma Nalivaikienė.