Skaitymo čempionatas pradinukams, jų tėveliams bei mokytojams. Rezultatai

Nuo gegužės  iki rugsėjo mėnesio Kruonio gimnazijos pradinukai, jų tėveliai bei mokytojai dalyvavo „Skaitymo čempionate“, kurį organizavo VšĮ „Vaiko psichologijos centras“. Šiame konkurse dalyvavo 31 Lietuvos mokykla.

Smagu pasidžiaugti, kad yra ne tik nemažai knygas skaitančių mūsų mokyklos mokinių, bet ir jų tėvelių bei mokytojų. Nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio pradinukai perskaitė 100 knygų, tėveliai – 50, mokytojai – 26.

Visi pradinukai iš organizatorių gavo po Monikos S. K. knygą „Vasaros įspūdžiai“, o aktyviausi skaitytojai, t. y. 2 klasės mokinė Jorūnė ir 3 klasės mokinys Džiugas, gavo dovanų T. Janson knygą „Troliai Mumiai. Tėtis ir jūra vėlai lapkritį“. Džiugas per vasarą perskaitė 23 , o Jorūnė – 35 knygas.

Linkiu ir toliau visiems aktyviai skaityti. Pradinukus kviečiu ir toliau aktyviai dalyvauti mokyklos organizuojamame projekte „Augu skaitydamas“. Šių mokslo metų simbolis yra oro balionas, kuris nuskraidins kiekvieną pradinuką į pasakų šalį.

Informaciją pateikė pradinių klasių mokytoja Ingrida Pupalaigienė.