Skaitymo čempionatas pradinių klasių mokiniams, tėvams ir mokytojams

Skaitymo čempionatas pradinių klasių mokiniams, tėvams ir mokytojams

VšĮ Vaiko psichologijos centras ėmėsi iniciatyvos – paskatinti pradinukus skaityti, įtraukiant juos, jų tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą. Vaikai seka suaugusiųjų  pavyzdžiu, todėl svarbu, kad jie matytų, jog ir tėvai bei mokytojai laisvalaikiu renkasi skaityti knygą.

Čempionatas vyks gegužės–rugpjūčio mėnesiais. Visa, ką mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Rugsėjo mėnesį organizatoriai viską įvertins ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Čempionate dalyvauja 30 mokyklų iš visos Lietuvos, tame tarpe esame ir mes, Kruonio gimnazijos pradinukai, tėvai bei mokytojai.

Prie prizų fondo prisideda ir čempionatą remia leidykla ,,Alma Littera”, rašytojas Tomas Dirgėla, iniciatyva ,,Vaikų žemė”.

Gegužės-rugpjūčio mėnesiais  perskaitytas knygas vaikai, tėvai ir mokytojai už savo mokyklą registruoja čia: https://forms.gle/ZPixBUTiHgSzVzuM7

Skaitymo čempionato koordinatorė – pradinių klasių mokytoja Ingrida Pupalaigienė