Sėkmė konkurse „Jaunieji inovatoriai”

Sėkmė konkurse „Jaunieji inovatoriai”

Kovo 30 dieną Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos 5-8 kl. mokiniai drauge su 11 komandų iš visos respublikos dalyvavo Šiaulių m. Ragainės progimnazijos ir „Romuvos” gimnazijos organizuotame micro:bit kompiuteriukų programavimo turnyre „Jaunieji inovatoriai”, kuriame užėmė I vietą.

Mūsų komanda – „Kruonio hakeriai”- tik po rimto ir atsakingo pasiruošimo su informacinių technologijų mokytoja Ingrida Kučiūniene nusprendė sudalyvauti šiame turnyre. Turnyras vyko Zoom platformoje ir truko 2 valandas, kurios tikrai neprailgo dėl įdomių užduočių. Renginio programą sudarė prisistatymas, viktorina, programavimo su micr:bit užduočių atlikimas, kūrybinė užduotis ir apdovanojimai. Visos užduotys daugiau ar mažiau reikalavo komandinio darbo, todėl buvo išties svarbu įsiklausyti į kitų nuomonę. Su tuo, manau, mes susidorojome puikiai.

Dalyvaudami šiame turnyre pasitikrinom savo turimas žinias, prisiminėme tai, ką jau mokėjome, taip pat išmokome ir naujų dalykų. Įgytos žinios mums tikrai pravers ateityje. Didelį ačiū tariame šioms turnyrą organizavusioms mokytojoms: Kristinai Juodeikienei, Jolitai Kaupienei, Linai Tankelevičienei ir Ingridai Donelienei. Dėkojame mūsų IT mokytojai Ingridai Kupčiūnienei, kad padrąsino mus sudalyvauti šiame turnyre ir konsultavo iškilus klausimams. Taip pat noriu padėkoti komandos „Kruonio hackeriai” nariams už didžiules pastangas. Ačiū tariu penktos klasės mokiniui Viliui Sapožnikovui, šeštos klasės mokinei Rusnei Marcinkevičiūtei, septintos klasės mokiniui Gvidui Grajauskui bei aštuntos klasės mokiniui Pijui Slavinskui. Plačiau apie konkursą galite skaityti čia

Informaciją pateikė turnyro dalyvė, 7 klasės mokinė Skaistė Vaitkevičiūtė