Projektas „Sveikata visus metus 2021“

Visi gimnazijos penktos klasės mokiniai nuo vasario mėnesio  dalyvauja  ilgalaikiame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir jo partnerio – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro organizuotame projekte „Sveikata visus metus 2021”. Projekto tikslas – saugoti ir stiprinti mokinių sveikatą, išsiugdyti naudingus gebėjimus, įpročius, nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą. Mūsų  komandos, pasivadinusios „Gojus“,  dalyvavimo projekte uždavinys – skleisti sveikatą stiprinančią informaciją, sutelkti visą klasę, įtraukiant  tėvelius (globėjus, rūpintojus), seseris ir brolius sveikatos ugdymo veiklai.

Kiekvieną mėnesį projekto organizatoriai skelbia vis naują iššūkį dalyviams, naują užduotį. Vasario mėnesį mūsų komandos priimtas iššūkis – „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“. Džiugu, kad ,,Gojaus“ veikla projekto organizatorių labai gerai įvertinta ir išrinkta tarp geriausių mėnesio veiklų.

Mūsų darbą galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=NROt53nH6Sw

Kovo mėnesio iššūkis – „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“. Prie šio iššūkio įgyvendinimo prisidėjo ir jaunesnio, ir vyresnio amžiaus mūsų artimieji, sušokdami „Makarena“ šokį. Jį galite pamatyti čia: https://m.youtube.com/watch?v=t1g__KOWv5A&feature=youtu.be

Mūsų penktokų komandai „Gojus“ dar teks  įveikti ne vieną projekto iššūkį, bet esame rimtai nusiteikę atlikti bet kokią užduotį, todėl jokie iššūkiai mums nebaisūs. Dalyvaujame projekte su džiaugsmu, kad  būtume sveiki. Kaip yra sakęs senovės graikų filosofas Sokratas, sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko.

 Informaciją pateikė 5 klasės auklėtoja Rasa Pečiulionytė