Nacionalinė projektų mugė

Nacionalinė projektų mugė

Ankstų vasario 18 -osios dienos rytą penki septintos klasės mokiniai kartu su mokytojomis Daiva Kruliauskiene ir Dalia Krasauskiene išvyko į Klaipėdą. Kelionės tikslas – Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vykusi penktoji nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai ,,Projektų mugė”.

Kruonio gimnazijos mokytojos pristatė 2017-2019-aisiais metais vykdytą Erasmus+ KA101 projektą ,,Edukata”. Mokytoja Daiva Kruliauskienė vykdė mokymus Lietuvos mokytojams, kaip naudoti interaktyvųjį gidą Actionbound pamokinėje ir popamokinėje veikloje. Susidomėjimas pranoko lūkesčius. Mokytojos ne tik pristatė projektą, tačiau taip pat turėjo galimybę mokytis. Susipažinome su programos eTwinning galimybėmis, išbandėme įvairias veiklas su iMO kubais. Be to sužinojome programos Erasmus+ naujienas. Kol mokytojos mokė ir mokėsi, mokiniai taip pat nenuobodžiavo. Jie turėjo galimybę mokytis kurti komiksus bei valdyti ir programuoti VEX robotus. Mugėje buvo pristatyta daugiau nei 90 projektų.

Džiugu, kad vyksta toks renginys, kuriame mokytojai bei mokiniai gali susitikti, dalintis patirtimi ir mokytis vieni iš kitų,

Informaciją pateikė Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja Dalia Krasauskienė.