Kovas — „Mėnuo be patyčių“

Kaip ir kasmet kovo „Mėnuo be patyčių“ kvietė kiekvieną mūsų nepritarti patyčioms ir jas stabdyti! Šiuo „Mėnesiu be patyčių“ skatiname tiek vaikus, tiek suaugusiuosius nelikti abejingiems.
Dėl karantino negalėjome suorganizuoti renginių tiesiogiai, tad kvietėme visus į nuotolines akcijas:
*mokyklos pradinukus kvietėme sudalyvauti gerumo akcijoje „Jie niekada nesityčioja“, kurioje vaikai piešė savo augintinius.
*5-12 klasių mokiniai sudalyvavo socialinėje patyčių stabdymo akcijoje ir klasės valandėlių metu diskutavo patyčių tema ir atliko testą „Įveik patyčias“, kurį galima rasti www.uzsaugialietuva.lt/testas/, teisingai atlikusieji testą, gavo pažymėjimą.
*5-12 klasių mokiniai dailės pamokų metu piešė komiksus “(NE)tyčia”, kuriuose parodė su patyčiomis ir jų sprendimu susijusią situaciją.
Tėvams rekomendavome nuorodą https://internete.bepatyciu.lt paieškoti atsakymų, kaip pastebėti, kad vaikas patiria elektronines patyčias ir kokių veiksmų imtis.
Dėkojame už pagalbą akcijose gimnazijos klasių auklėtojams ir dailės mokytojoms.

Socialinė pedagogė Aurelija Kaušienė