eTwinning projektas „Pasaka pasaką veja“

eTwinning projektas „Pasaka pasaką veja“

Gimnazijos antrokai dalyvavo projekte „Pasaka pasaką veja“ drauge su Kaišiadorių Vaclovo Giržado mokyklos 2a klasės mokiniais bei su Kauno r. Babtų gimnazijos 2b klasės mokiniais.

Šio projekto metu individualiai bei komandose kūrėme pasakas, jas iliustravome. Susitikome vieni su kitais nuotoliniu būdu, dalyvavome bendroje pamokoje apie lietuvišką knygą vaikams. Vėliau pasitikrinome įgytas žinias Kahoot žaidimų mokymosi platformos iššūkyje,  sukurtai bendrai pasakai rinkome pavadinimą su Mentimeter programėle. Viso projekto metu  sukūrėme 2 bendras pasakas, o kiekvienas dalyvis dar po 1 individualią.

Projekto metu mokytojos dalinosi ir savo IT patirtimi, pristatė, kokias kompiuterines programas naudoja pamokų metu. Labai smagu, kad įvaldėme ir naujų programų bei galėjome jas pritaikyti savo veiklose. Džiaugiuosi, kad projektas „Pasaka pasaką veja“ yra įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu.

Mūsų  kartu su projekto partneriais sukurtas pasakas galite rasti ir paskaityti čia:

Pasaka „Šiltučio nuotykis“: https://read.bookcreator.com/cXS2MRCsvMQPT927ExwG4vFahiD2/3tm_WcJuQsizMREJvd0-LQ

Pasaka „Sraigius ir pasaulio kraštas“:  https://www.storyjumper.com/book/read/104442776/6075ef29d7847

Informaciją pateikė mokytoja Ingrida Pupalaigienė.