Dėl pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo organizavimo 2020-2021 m.m.

Dėl pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo organizavimo 2020-2021 m.m.

Kruonio gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, prasidėjo naujieji mokslo metai. Jie kiek kitokie nei mums įprasti ankstesnieji. Visa bendruomenė, vadinasi, kiekvienas iš mūsų, turime išmokti gyventi ir elgtis šiek tiek kitaip nei iki šiol buvome įpratę: atsirado naujovių, kurias turime įsisąmoninti, prie kurių turime priprasti, nauja tvarka ir taisyklės, kurių visi turime laikytis. Apie tai plačiau skaitykite Kruonio gimnazijos direktoriaus įsakyme ,,Dėl pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo organizavimo 2020-2021 m.m. (2020 m. rugpjūčio 27 d. įsak. Nr. V- 61).
Direktoriaus įsakymas pridedamas atskiru dokumentu čia