6 klasės dviračių žygis

6 klasės dviračių žygis

Gegužės 14 d.  Kruonio miestelio parke  būriavosi  6 klasės mokiniai kartu su tėvais, broliais ir sesėmis, nusiteikę minti dviračių pedalus. Visi žygio dalyviai į starto vietą atvyko techniškai tvarkingais dviračiais, vilkėjo šviesą atspindinčias liemenes.

Netrukus dviratininkų kolona, lydima automobilius vairuojančių tėvelių, kurie negalėjo minti dviračio pedalų, pajudėjo Kalvių ežero poilsiavietės link. Nors oras nieko gero nežadėjo, lietus nė vieno  neišgąsdino, visų nuotaika buvo puiki.  Žygis nebuvo tik energingas dviračių pedalų mynimas, smagus palenktyniavimas, bet ir  gražus bendravimas. Išvykos metu dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis. Nors dviračių žygyje buvo daug iššūkių, bet kelionė niekam neprailgo. Tiems,  kurių transporto priemonė netikėtai sugedo, į pagalbą skubėjo tėvai. Tad per pusantros valandos sėkmingai ir saugiai įveikta 10 kilometrų  trasa.  Atvykę į poilsiavietę ir įsikūrę joje apdovanojome aktyviausius žygio dalyvius. Išvyka neapsiėjo be keptų dešrelių ir zefyrų, malonių pašnekesių prie laužo. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję žaidėme įvairius judriuosius žaidimus, tinklinį.

Prieš išsiskirstant namo visi sutarėme, kad šią tradiciją – žygį dviračiais –  puoselėsime ir toliau, nes tai puikus būdas pajudėti, sustiprinti sveikatą, ugdyti teigiamą požiūrį į sveikesnį gyvenimo būdą.

Informaciją pateikė 6 klasės auklėtoja Rasa Pečiulionytė